live tlo6

Pielgrzymka Żywego Różańca

Opublikowano: wtorek, 20 maj 2014 ks. Piotr

Pielgrzymka 19.05.2014 r.

Pielgrzymka 19.05.2014 r., autor. ks. Piotr - Pielgrzymka 19.05.2014 r.

Tradycją wspólnoty Żywego Różańca w naszej parafii jest coroczna pielgrzymka do sanktuarium na Jasnej Górze. W tym roku odbyła się ona w poniedziałek, 19 maja. Wyruszyliśmy tuż przed godz. 8.00, aby po krótkim nawiedzeniu sanktuarium Matki Bożej w Gidlach oraz sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Częstochowie, tzw. Doliny Miłosierdzia, gdzie uczestniczyliśmy w Godzinie Miłosierdzia, stanąć przed obliczem Czrnej Madonny.

O godz. 19.00 odprawiliśmy Drogę Krzyżową na jasnogórskich wałach, o 20.00 uczestniczyliśmy we Mszy św. sprawowanej przez ks. Piotra Kaczmarka dla naszej wspólnoty. Zwieńczeniem pelgrzymowania był Apel Jasnogórski, w którym również uczestniczyliśmy.

Panu Bogu dziękujemy za cudowną pogodę a przede wszystkim za pogodę ducha, ktyóra pomogła wszystkim przeżyć ten wyjazd zarówno od strony duchowej jak i strony czysto ludzikiej - w miłej i życzliwej atmosferze.


Więcej zdjęć znajduje się w Galerii (kliknij TUTAJ)

rok sw jozefa

Coat of arms of Wiesław Mering.svg

Diecezja Włocławska

caritas

 
Caritas Diecezji Włocławskiej