banner rok sw jozefa

Imieniny księdza Bogusława Laskowskiego

Opublikowano: piątek, 18 grudzień 2020 Kacper Włodarczyk

002 20201013 2046717121W piątek (18.12) swoje święto patronalne obchodził wikariusz naszej wspólnoty parafialnej - ksiądz Bogusław Laskowski. W intencji kapłana zostały zamówione na ten dzień dwie Eucharystie od wspólnoty Żywego Różańca i Odnowy w Duchu Świętym. 

Podczas wieczornej Mszy świętej reprezentacje Wspólnoty Różańcowej, Apostolatu Maryjnego i Liturgicznej Służby Ołtarza złożyły najserdeczniejsze życzenia imieninowe obdarowując drobnymi upominkami czcigodnego solenizanta. Swoje życzenia złożyli również na czele z księdzem Proboszczem, pozostali księża posługujący w naszej parafii: ks. Damian, ks. Przemysław i ks. Piotr.

Księże Bogusławie - życzymy Ci wszelkiej pomyślności w realizacji wyznaczonych planów i celów życiowych oraz by Twoja kapłańska misja przynosiła Ci satysfakcję i wiarę, która będzie Ci dodawała sił do służenia Panu i naszej wspólnocie parafialnej. Dziękujemy Ci, że swoim entuzjazmem, szczerą serdecznością w stosunku do ludzi oraz zapałem w służeniu Panu, które promieniują z Ciebie uświadamiasz nam, że jedyną ścieżką, którą powinniśmy kroczyć jest ta wybrana przez Pana – i patrząc na Ciebie, widzimy, że jest to możliwe. 

Odsłony: 43