banner rok sw jozefa

Spotkanie ze św. Mikołajem

Opublikowano: niedziela, 06 grudzień 2020 Kacper Włodarczyk

001 20201206 1308223737Dziś na Eucharystię o godzinie 11:30 przybył św. Mikołaj, który postanowił w dniu swoich liturgicznych imienin nagrodzić wszystkich uczestników naszego parafialnego konkursu drobnymi podarunkami. Św. Mikołaj zadbał też o to, by żadne dziecko nie wyszło z liturgii z pustymi rękami. Konkurs na Najpiękniejszy Wieniec Adwentowy wygrała Julia Wojciechowska, która wykonała go z pomocą dziadka Radosława, uzyskując 672 głosy!!!
Ksiądz Proboszcz stwierdził, że jest to wyjątkowy ''stolarski wieniec adwentowy'', ponieważ w głównej części wykonany jest z drewna. Dzięki tej technice pasuje idealnie do naszego patrona - św. Józefa, który z zawodu był cieślą, a przedmiotem jego codziennej pracy było właśnie drewno. Nagrodą za pierwsze miejsce był bon o wartości 200 zł do salonu Empik. Oby naszej Zwyciężczyni przydał się do rozwijania talentów. 

Dziękujemy wszystkim za udział, za oddane głosy i zachęcamy do obejrzenia wystawy fotografii konkursowych wieńców adwentowych w bocznej nawie naszej świątyni.

Zdjęcia z Mikołajek >>KLIK<<; zdjecia wienców i ich twórców >>KLIK<<

Odsłony: 52