banner rok sw jozefa

Imieniny księdza Proboszcza Janusza Bartczaka

Opublikowano: sobota, 21 listopad 2020 Kacper Włodarczyk

031 20201003 1498623714W sobote 21.11 swoje imieniny obchodził ksiądz Proboszcz naszej wspólnoty parafialnej - ks. Janusz Bartczak. O godzinie 7:00 została odprawiona przez ks. Damiana i ks. Przemysława Msza św. w intencji solenizanta o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski zamówiona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym, a o 18:00 ksiądz Bogusław i ksiądz Piotr modlili się również, aby dobry Bóg umacniał księdza Proboszcza w codziennej posłudze w naszej parafii i pełnionej funkcji w Caritas oraz udzielił mu swojego błogosławieństwa na dalsze lata (int. zamówione przez Wspólnotę Różańcową i Katechetów pracujących na terenie naszej parafii).

Obie Eucharystie zgromadziły wielu wdzięcznych wiernych, którzy zechcieli swoją obecnością i modlitwą zapewnić o swojej pamięci o Pasterzu naszej parafii. Na zakończenie wieczornej Mszy św. wspólnota Apostolatu Maryjnego, Kół Żywego Różańca, Liturgiczna Służba Ołtarza, Katecheci oraz wspólnota młodzieżowa Amen w swoim imieniu złożyły solenizantowi życzenia. W podziękowaniach ksiądz Proboszcz nie krył wzruszenia, podziękował uczestnikom liturgii za modlitwę w jego intencji i zapewnił o swojej modlitwie za wszystkich parafian i wspólnoty parafialne.

Księże Proboszczu - Niech Maryja i Święty Józef wspierają Cię każdego dnia w pracy na rzecz naszej parafii, aby towarzyszyły Księdzu świętość, gorliwość i poświęcenie – abyś zawsze był silny mocą miłości, mocą wiary – tej wiary, którą ofiarował nam Jezus Chrystus. Życzymy także, aby Twoja praca na rzecz osób biednych, samotnych, potrzebujących w placówkach Caritas, która nie należy do prostych, była dla Ciebie pięknym doświadczeniem, które pozwoli Ci bliżej spotkać i poznać w tych osobach Pana Boga.

Odsłony: 97