iStock 998648098 969x410

banner rok sw jozefa

Różaniec do Granic Nieba

Opublikowano: sobota, 07 listopad 2020 Kacper W

IMG 4888W tym roku w naszej parafii oprócz tradycyjnych Wypominek, podczas których modlimy się w czasie Oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych za naszych bliskich zmarłych, włączyliśmy się w ogólnopolską inicjatywę „Różaniec do Granic Nieba”. Codziennie od 1 do 8 listopada modlitwą różańcową polecaliśmy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół, sąsiadów, a także zgodnie z założeniami akcji pokutowaliśmy za wszystkie grzechy aborcji dokonane w Polsce, prosiliśmy dusze czyśccowe o modlitwę i ofiarowywaliśmy odpusty, przepraszaliśmy dzieci nienarodzone i przyjmowaliśmy je duchowo do naszych rodzin proszą je o modlitwę za nas. Owocem tej wielkiej modlitwy Polaków było przywrócenie nadziei, wiary, zabliżnienie ran i przyjęcie do serc Bożego pokoju. Każdego dnia Różańca towarzyszyły rozważania polskich świętych i błogosławionych, m.in.: Ojca Świętego Jana Pawła II, świętego Maksymiliana Kolbe, świętej Siostry Faustyny oraz Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Dziękujemy wszystkim, którzy wraz z nami uczestniczyli każdego dnia w modlitwie różańcowej - zarówno w kościele jak i duchowo oglądając codzienne transmisje na żywo z Różańca do Granic Nieba z naszej parafii.

Coat of arms of Wiesław Mering.svg

Diecezja Włocławska

caritas

 
Caritas Diecezji Włocławskiej