iStock 998648098 969x410

banner rok sw jozefa

Imieniny księdza Przemka Pankowskiego

Opublikowano: piątek, 30 październik 2020 Kacper W

DSC0709330 października ksiądz Przemysław Pankowski - nasz wikariusz, obchodził swoje imieniny. Tego dnia została zamówiona przez członków Kół Żywej Róży działających przy naszej parafii, Msza święta w intencji księdza solenizanta podczas której modliliśmy się o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla księdza Przemka. Na zakończenie Eucharystii Wspólnota Różańcowa, Apostolat Maryjny i Liturgiczna Służba Ołtarza złożyły solenizantowi najlepsze życzenia zapewaniając o swoich modlitwach.

Księdzu Przemkowi życzymy wielu radości z pełnionej posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie parafialnej oraz obfitości łask Bożych na każdy dzień. Niech patron naszej parafii - św. Józef - obdarza Cię każdego dnia siłą i energią, by nieść ludziom Chrystusa oraz niech wspiera wszystkie Twoje działania. 

Coat of arms of Wiesław Mering.svg

Diecezja Włocławska

caritas

 
Caritas Diecezji Włocławskiej