różaniec

"Formacja kobiet" - zaproszenie na warsztaty

Opublikowano: poniedziałek, 12 październik 2020 Kacper Włodarczyk

Screenshot 1 vertKliknij na obrazek by powiększyć.

Od poniedziałku 26 października 2020 r. w domu Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi we Włocławku rozpoczynają się warsztaty "Formacja Kobiet". Siostry zapraszają kobiety, w każdym wieku, których pragnieniem jest: 1) umocnić się w poczuciu, że są Umiłowanymi przez Boga; 2) odkryć i docenić swoją kobiecość; 3) dowiedzieć się, co to znaczy być prawdziwą TOWARZYSZKĄ – samej siebie, Boga, mężczyzn i innych kobiet, a także dzieci; 4) spotkać wiele innych dzielnych kobiet. Spotkania będą oparte na wybranych fragmentach z Pisma Świętego.

Zajęcia obejmują 9 spotkań w poniedziałek w godz. 18.30-20.00, raz w miesiącu od października do czerwca. Będą odbywać się w domu zakonnym Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi we Włocławku, ul. Orla 9.
Link do zapisów z informacjami i terminami spotkań: https://rozwijajtalenty.pl/miasta/wloclawek

Prowadząca zajęcia p. Agnieszka Bartosiak (tel. 506-324-342) jest absolwentką Akademii Rozwoju Talentów w ramach FUNDACJI SMS z NIEBA, której działania obejmują katolicką formację świeckich, przygotowanie do posługi oraz rozwój osobisty. Uczestniczyła w licznych kursach charyzmatycznych. Należy do Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”. Pasjonatka historii biblijnych o kobietach. Tłumaczka z języka angielskiego.

Odsłony: 13