live tlo6

maj

Wieczór uwielbienia z Wspólnotą Młodzieżową "Amen!"

Opublikowano: sobota, 29 sierpień 2020 Kacper W

001 20200829 1608676537Podczas sobotniego wieczoru 29 sierpnia na Mszy Świętej wieczornej gościliśmy Wspólnotę Młodych "Amen!" z naszego miasta. Włocławska młodzież przed Eucharystią prowadziła Ewangelizację na terenie naszego osiedla zachęcając wszystkie osoby do dołączenia do wieczornego uwielbienia, które miało mieć miejsce w naszej świątyni. Dziękujemy Wspólnocie za wspólną modlitwę i piękny śpiew podczas wieczornej Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu. 


Cieszymy się z obecności młodzieży, a również dorosłych osób, które pragnęły uwielbić Chrystusa modlitwą i śpiewem. Zachęcamy wszystkie młode osoby z naszej parafii do wzięcia udziału w kolejnych takich wieczorach, podczas których będzie można podziękować Jezusowi za wszystkie łaski, którymi nas codziennie obdarza.
Fotorelacja z Wieczoru Uwielbienia dostępna w galerii >>KLIK<<.

rok sw jozefa

Coat of arms of Wiesław Mering.svg

Diecezja Włocławska

caritas

 
Caritas Diecezji Włocławskiej