UWAGA

Zmiana godzin pracy kancelarii

 

 Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 10.00

Numer telefonu do kancelarii 518-014-796


Znowu SUKCES na RYBIE !!!

Opublikowano: środa, 06 grudzień 2017 ks. Michał

IMG 0218

IMG 0218

W sobotni poranek 25 listopada Nutki św. Józefa wraz ze swoimi Rodzicami i Opiekunem wybrali się na X Jubileuszowy Diecezjalny Festiwal Piosenki Religijnej Ryba Ślesin 2017. Nasze wspólne diecezjalne spotkanie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem ks. bpa Wiesława Meringa. Pasterz diecezji z radością przywitał wszystkich zgromadzonych i bardzo ucieszył się z licznego udziału w konkursie zespołów śpiewaczych przybyłych z różnych stron diecezji włocławskiej. Po Eucharystii wszyscy uczestnicy udali się do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie, gdzie rozpoczęły się przesłuchania konkursowe.

Schola parafii św. Józefa we Włocławku zaprezentowała jeden z dwóch autorskich utworów przygotowanych specjalnie na tę okazję pt. Biblijna piosenka. Wykonanie utworu ubogaciły dodatki choreograficzne zaproponowane przez Rodziców występujących dzieci. Ks. Michał, który akompaniował dzieciom, dedykował tę piosenkę wszystkim Rodzicom zaangażowanym w kształtowanie talentów własnych dzieci. Piosenka bardzo spodobała się słuchaczom, a Nutki św. Józefa zdobyły II miejsce w kategorii Zespół Dziecięcy.

Po części konkursowej dzieci wraz z Rodzicami udały się na spacer po Ślesinie. Dotarli nad piękne ślesińskie jezioro, gdzie nie było końca wspólnym zabawom. Szczególnie w zabawę zaangażował się ks. Michał, czym sprawił ogółowi wiele radości.

Po powrocie do Domu Kultury uczestniczyliśmy w koncercie zaproszonego Gościa Wieczoru, którym był Zespół Wiarygodni.

Późnym wieczorem wróciliśmy do Włocławka. Towarzyszyła nam nie tylko radość z II miejsca zdobytego w Konkursie, ale przede wszystkim cieszyliśmy się naszą wspólnotą coraz bardziej jednoczącą się po to, by wielbić razem Pana oraz cieszyć się swoimi talentami.

Wdzięczność należy się przede wszy ustki Rodzicom, którzy wzorowo troszczą się o swoje dzieci, podejmują wraz z nimi twórcze działania i przez to, że są blisko swoich pociech zapewne i bliżej im do Jezusa, który uczy swoich słuchaczy, aby stawali się jak DZIECI.

 

ZOBACZ GALERIĘ

 

 

Odsłony: 338