UWAGA !!!

Zmiana godzin pracy kancelarii

do końca lutego

 

 

 

 

Kancelaria parafialna czynna

 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 10.00

   Numer telefonu do kancelarii 518-014-796


„ Nie wyście mnie wybrali, ale ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili i by owoc wasz trwał”.

Opublikowano: czwartek, 24 marzec 2016 Adam Jandy

Wielki Czwartek to wspomnienie ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. Jest to więc święto wszystkich kapłanów, dzień, w którym bardziej niż każdego innego dnia w roku mamy okazję uświadomić sobie, jak wiele kapłanom zawdzięczamy.

Dla nas, Liturgicznej Służby Ołtarza, to radosna okazja, aby podziękować Bogu za dar Waszego powołania i posługę dla nas.

Drodzy Kapłani

Ks. Kanoniku Eugeniuszu, Ks. Zbigniewie, Ks. Piotrze, Ks. Marcinie

Dziękujemy Wam, że odpowiedzieliście na głos Chrystusa, który wzywał Was do pójścia za Nim. Dzięki Wam i Waszej pracy, możemy przybliżać się do Chrystusa.
Jesteśmy wdzięczni za serdeczność, uśmiech, życzliwość, otwartość, wszelką pomoc
i poświęcony czas. Codziennie patrzymy na Waszą pracę, troskę i poświęcenie dla parafii.

Dziękując, w imieniu Liturgicznej Służby Ołtarza życzymy, aby towarzyszyła Wam bliskość Tego, który Was powołał i któremu oddajecie swoje życie. Abyście zawsze pozostali wierni Chrystusowi. Niech On obdarza Was tymi łaskami, których potrzebujecie, by jeszcze pełniej realizować kapłańskie powołanie.
Życzymy by wszelkie przeciwności stojące na drodze do realizacji zamierzonych celów nigdy Was nie zniechęcały, lecz umacniały i prowadziły do świętości.
Życzymy zdrowia, radości, życzliwych ludzi na swej drodze, a także realizacji osobistych pragnień.  A przede wszystkim, abyście wzorem Chrystusa byli Dobrymi Pasterzami i osiągnęli świętość!
Chcemy wyrazić naszą wdzięczność, za Wasze zaangażowanie, wytrwałość i cierpliwość w pracy z grupą ministrantów i lektorów.

Do życzeń dołączamy naszą modlitwę
Szczęść Boże.

Odsłony: 1177