różaniec

Imieniny Księdza Proboszcza

Opublikowano: czwartek, 31 grudzień 2015 Adam Jandy

30 lecie kapastwa 08 20150608 2021128548
30 lecie kapastwa 08 20150608 2021128548
„Dobry pasterz, ukształtowany według serca Boga, jest największym skarbem, jaki Bóg może przydzielić parafii. Jest to najcenniejszy dar Bożego miłosierdzia” (św. Jan Maria Vianney).

W dniu 30 grudnia 2015r. na mszy św. o godz. 18.00 wspólnie modliliśmy się w intencji czcigodnego solenizanta ks. Kanonika Eugeniusza Strzecha, proboszcza naszej parafii.

 

Dziękczynną eucharystię sprawował gość solenizanta, ks. Paweł Osiński. Na mszę świętą przybyli parafianie oraz członkowie rodziny. Na uroczystości nie zabrakło życzeń kierowanych w stronę solenizanta. Zostały one wypowiedziane przez grupy duszpasterskie działające w naszej parafii, członków rodziny solenizanta, katechetów.

"Kto porzuca wszystko dla miłości Boga, wie, że zostawił niewiele w porównaniu z tym, co znalazł, ponieważ znajduje w Bogu tyle dóbr, że uważa całą resztę za nicość. Pozostawił rodziców i znajduje Pana, pozostawił dzieci, a znajduje wiele dzieci duchowych, pozostawił dobra materialne, a znajduje dobra duchowe, pozostawił ludzi, a znajduje Anioły"

Ks. Kanonikowi Eugeniuszowi życzymy obfitych łask Bożych oraz samych radosnych chwil.
Nie skąpmy darów modlitwy, dziękujmy Bogu za posługę kapłańską ks. proboszcza dla naszej wspólnoty.

Odsłony: 1577