UWAGA !!!

Zmiana godzin pracy kancelarii

DO ODWOŁANIA

 

 

Kancelaria parafialna czynna

 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 10.00

   Numer telefonu do kancelarii 518-014-796


„Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią" (Mt 5, 7)

Opublikowano: sobota, 14 marzec 2015 Adam Jandy

Dotknij Jezusa19

Dotknij Jezusa19
Od pewnego czasu w parafiach naszego miasta odbywają się comiesięczne spotkania dla młodzieży pod hasłem „Dotknij Jezusa”. Spotkania te, są zaadresowane do wszystkich młodych, którzy chcą odkrywać i umacniać swoją przyjaźń z Jezusem, a także chcą przygotować się duchowo do Światowych Dni Młodzieży z Ojcem Świętym w Krakowie w 2016 roku. W dniu wczorajszym tj. piątek 13 marca o godz. 19.30 spotkanie modlitewne odbyło się w naszej parafii. W klimat modlitwy wprowadził nas Ks. Krzysztof Antczak wikariusz naszej parafii. Młodzi ludzie wraz ze swoimi duszpasterzami zgromadzili się na wspólnym uwielbieniu Boga. Głównym tematem katechezy była szczera spowiedź. Spotkanie zakończyło się Adoracją Najświętszego Sakramentu, podczas której każdy z uczestników mógł dotknąć Jezusa w monstrancji. Na 500 dni przed ŚDM Kraków 2016 po raz pierwszy wykonany został hymn Światowych Dni Młodzieży. Oprawę muzyczną zapewnił nam zespół młodzieżowy z parafii św. Stanisława BM z Włocławka.

Galeria zdjęć

Odsłony: 1409