różaniec

Mamy RYBĘ!

Opublikowano: sobota, 19 listopad 2016 ks. Piotr

ryba2016

ryba2016

Miło jest nam poinformować, że schola dziecięca "Nutki św. Józefa", zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej na dziecięco - młodzieżowym Festiwalu Piosenki Religijnej "RYBA" w Ślesinie. Scholę prowadzi ks. Marcin Topolski. Dzieciom ze Scholi oraz ks. Marcinowi GRATULUJEMY!

 

Festiwal RYBA odbywa się każdego roku w Ślesinie koło Konina. W tym roku to już IX edycja tego wydarzenia. Biorą w nim udział schole oraz zespoły dziecięce i młodzieżowe, a także soliści z obu kategorii. Aby zakwalifikować się do bezpośredniego udziału w tym wydarzeniu, nasza schola musiała najpierw nagrać swoje utwory. Następnie komisja konkursowa dokonała wstępnej selekcji. W ten sposób, w bezpośrednim starciu w Ślesinie, w kategorii wiekowej wraz z Nutkami św. Józefa znalazły się jeszcze cztery zespoły.

Nutki zaprezentowały swój własny, autorski, utwór "Jezus kocha mnie". Jego wykonanie zapewniło im zwycięstwo. Radość zwycięzców, co zrozumiałe, była ogromna. Pojawiły się też łzy wzruszenia, które jednak szybko zostały załagodzone dobrą ręką koleżanki z zespołu (co doskonale widać na dwóch zdjęciach). Oby sukcesów i takiej prostej, ludzkiej życzliwości naszym artystom nigdy nie zabrakło.

Poniżej zdjęcie dzieci, które wyśpiewały pierwszą nagrodę. Zdjęcie statuetki powyżej (można powiększyć) a więcej zdjęć w GALERII.

 

ryba041

ryba041
 ryba050
ryba050
 nutki
nutki
 

 

 

 

  

nutki

nutki
 

 

 

 

 

  

 


Odsłony: 1301